Treneris

Klubo vadovas ir treneris, juodas bjj diržas, Renardas Gustainis savo kelią kovos menuose pradėjo nuo dziudo 1978 m. Kaune. Apie 1987 m. jis pradeda karate ir kovinės savigynos treniruotes apie kurias svajojo nuo vaikystės. Kariuomenėje praeina desantininko paruošimą. Nuo 1993 pradėjo reguliarias aikido ir Zen (Seung Sahn (Korėja) Kwan Um Zen mokykloje) meditacijų praktikas. Nuo 1994 metų pradeda trenerio veiklą. Tuo pačiu metu imasi vesti fizinio lavinimo užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikams vaikų darželyje Naminukas. Visuomeniniais pagrindais šia veiklą tęsė 18 metų.

1995 metais sutinka savo aikido ir iaido mokytoją Nishio Shioji (Japonija) su kuriuo ryšius palaikė iki pat jam iškeliavus anapilin 2005 m. Tame laikotarpyje veda pirmus iaido (japoniško kardo meno) seminarus Lietuvoje.

1999 metais vadovaujant Ramolo Barros (Brazilija) pradeda BJJ treniruotes.

Netrukus, kartu su BJJ pradininku Lenkijoje – Karol Matuszczak ir jo komanda iš Poznanės, tampa tarptautinės Roy Harris International (JAV) dalimi. Nuo 2009 aktyviai prisideda prie BJJ plėtros ir sportinės veiklos vystymo Lietuvoje. 2015 iš Pasaulio čempiono Rodrigo Cavaca (Brazilija) rankų gauna juodą BJJ diržą.

Po šio įvykio po mažu atsitraukia nuo sportinės veiklos ir labiau susitelkia prie veiklos kuri propaguoja Jiu-Jitsu kaip gyvenimo būdą ir asmenybės ugdymo metodą.

Taip pat visą trenerio veiklos laikotarpį aktyviai dalinasi Zen ir kitų meditacijų patirtimi su klubo bendruomene, siekdamas ugdyti jos narių savistabą, plėsti suvokimo ir sąmoningumo ribas.

Treneris Renardas su mokiniais