Klausimai

50 Comments on "Klausimai"

 1. SKORPIONAS-BJJ | 9 gegužės, 2014 at 14:01 |

  Sveiki, kviečiame Gegužės 17d. atvykti į Pakruoji sudalyvauti Pakruojo atvirame grappling čempionate. 🙂 Jei turite klausimų paskambinkite 862819595 Modestas.

 2. Ačiū! Jums irgi 🙂

 3. Taip, žinoma galite. Juk tai mūsų bendras interesas. Dėkoju, kad informavote. Gero jums ateinančio sezono!

 4. Sveiki.
  Kovos menų centro „Smauglys” puslapyje norėčiau skaitytojus plačiau supažindinti su BJJ kovos menu ir sportu. Ar galėčiau pasinaudoti Jūsų klubo internetinio puslapio tekstais?

 5. Jums atsakyta paštu.

 6. Sveiki norėčiau paklausti, ar galima būtų atvažiuoti ir pasibandyti pirmai treniruotei, jei patiktu pradėčiau lankyti. Būtų malonu jog praneštumėt kada galima būtų atvykti pirmai treniruotei.

 7. Pas mus pradėti treniruotis džiu-džitsu geriausia apie 15 gyvenimo metus. Tačiau puikiai sekasi pradėti ir tiems kam virš 20. O aplamai, bjj treniruotis pradeda ir puikių rezultatų pasiekia, ir tie kas pradeda treniruotis „nuo lopšio” ir tie kas – labai garbiame amžiuje. Viskas daugiau priklauso nuo žmogaus požiūrio ir atsinešimo į tai kuo jis užsiima, džiu-džitsu ne išimtis.

 8. Laba diena,

  Norejau pasiterauti nuo kiek metu butu rekomenduojama pradeti lankyti siuos uzsiemimu?

 9. Nuoširdžiausi sveikinimai Dominykai! Didelės sėkmės jai ir ateinančiais metais! Dėkoju už džiugias naujienas!

 10. Sveiki, Dominyka iskovojo Pasaulio 2010 IBJJ No Gi cempionate(Tame paciame, kur Kolinas laimejo) 3 vieta suaugusiu lengvo svorio moteru melynu-violetiniu dirzu kategorijoje, o vakar Marcelo Garcia jai iteike violetini dirza, oficialiai atbuvus tik puse metu melynu dirzu ir vis dar 15-os metu.

 11. To mmaDAD

  This is Dominyka Obelenyte, I am very pleased to hear that there other young and talented lithuanians competing and winning in ibjjf tournaments. My best regards to Colin. I also competed in the no-gi world’s for adult blue belt female, unfortunately I only took 3rd, but it wasn’t my best event. We are going to California in the spring for pan-ams and also for the mundials, and look forward to seeing you there.

 12. Hi! It’s nice that you responded. Greetings to Colin! These are very great news for all us in Lithuania. It’s great that we have Navickas and Obelenyte on this young generation! Greetings and thanks also to you – Colin’s father! Ricardas found your son on the internet, we thank to him that he let us know about you! Warmest regards and wishes to seek the highest results! P.S. Thanks for a video! Nice match, good defence and attack! Good luck! Go on!

 13. Regarding Renardas comment no.48
  I’m Colin Navickas’ father. He just won the IBJJF NoGi Juvenile light weight title. So I’m pretty sure that makes him the first Lithuanian male to win a World title. More impressive is he wasn’t technically old enough to compete in the Juvenile division (16-17) since he wont turn 16 until March 2011.

  Colin’s 2010 World title video: http://www.youtube.com/user/colin1995#p/a/u/0/gZhJKj7N9bo
  also, http://www.youtube.com/watch?v=cQeUz0RwSSY&feature=related

  Come on by and train with us at Cleber Luciano Jiu Jitsu in Huntington Beach California.
  Go Marius!

 14. Nuoširdžiausi sveikinimai Dominykai! Šaunus pasirodymas! Dėkoju už informaciją!

 15. Siastadieni New York vykusiose Pan Am no gi 2010 varzybose Dominyka laimejo 1vieta lengvo svorio moteru melynu -violetiniu dirzu kategorijje.Laimejo privesdama pasiduoti visas priesininkes.Per visas tris kovas ne viena is priesininkiu nesurinko tasku.

 16. Didelis ačiū visų vardu už sveikinimus ir nuorodą!
  Apie Colin Navickas niekada neesu anksčiau girdėjęs. Būtų smagu jei kas jį pažįstantys atsilieptų, papasakotų apie jį. Manau, visiems tautiečiams būtų malonu.
  Ačiū, kad pasidalinote informacija.
  Sėkmės ir sveikinimai jums taip pat!

 17. Sveiki.
  Linkiu visiems bjj fanams gero naujojo treniruočių sezono!
  Inete radau lietuvišką pavardę:
  http://www.youtube.com/user/colin1995
  Gal žinote ką nors apie jį?
  Gražiai kovoja vaikis:)

 18. Na, Dominyka šaunuolė!!! Mano nuomone, tai tikrai labai reikšminga pergalė lietuviams ne tik džiu-džitsu, bet ir aplamai imtynių istorijoje! Negaliu pasakyt tikrai, bet atrodo kad turime pirmą imtynių pasaulio čempionę lietuvaitę! Tikrai kuo nuoširdžiausiai sveikiname Dominyką, jus ir visus kas dirbo, ruošė ir palaikė ją kovose ir treniruotėse! Ačiū už asmeniškai perduotas smagias naujienas! Tikimės dar sulaukti atgarsių iš praėjusio (kai kam dar besitęsiančio) Pasaulio Čempionato!

 19. Labas,vakar Dominyka laimejo pasaulio chempionate melinu dirzu lengvo svorio suagusiu moteru kategorijoje 1vieta

 20. Sveiki! Labai malonu kad užklydote į mūsų svetainę 🙂 Labai dėkoju už jūsų dėmesį ir bendradarbiavimą! Reportažas su Dominyka gavosi labai šaunus! Jei neklystu, šį savaitgalį Dominyka varžysis BJJ Pasaulio Čempionate. Labai visi tikimės kad ją kovose lydės sėkmė. Gal būt turėsime pirmą lietuvaitę pasaulio čempionę!? Tai tikrai būtų didelė garbė ne tik Dominykai bet ir visiems lietuviams, tiek čia tiek gyvenantiems išeivijoje.

 21. Sveiki,

  Netyčia užklydome į jūsų puslapį. Video interviu su Dominyka visada rasite mūsų puslapyje http://www.americaltv.com. Atėję į pirmą puslapį, kairėje spauskite mygtuką „Lietuviška kronika JAV” arba „Žmonės”. Tas pats interviu yra įkeltas tiek vienoij, tiek kitoij srity. Jeigu jus norite paties video failo savo archyvams, susiekite su mumis adresu: info@americaltv.com. Dominyka šaunuolė. Visos savo komandos vardu linkime jai sėkmės ateities čempionatuose.

 22. Super! Super! Labai šiltas reportažas, – malonu buvo stebėti 🙂 Džiugu kad visų lūkesčiai išsipildė!

 23. Ačiū! Įdėjome nuorodą prie straipsnio apie Dominyka.

 24. Taip, labai ačiū! 🙂

 25. Norejau suzinoti, ar gavote nuotraukas

 26. Noretume atsiusti nuotraukas, bet nezinome kokiu adresu.

 27. Sveiki! Nuoširdžiausi sveikinimai! Šaunuolė Dominyka! Labai dėkoju už šią smagią žinią! Jau nuo vakar laukiau žinių. Džiaugiuosi kad viskas taip puikiai susiklostė 🙂 Būtų labai įdomu pamatyti (ar paskaityti) Robertos ir jos draugės interviu su Dominyka. Taip pat, gavus jūsų sutikimą, mielai paskelbčiau jį mūsų svetainėje. Mielai išgirsčiau ir Robertos įspūdžius apie čempionatą Niujorke. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad mūsų svetainė galėjo jums pasitarnauti 🙂

 28. Renardai,Dominyka siandien laimejo sidabra New York open.Finalines kovos nebuvo,nes i finala isejo Dominyka su savo komandos drauge Tracy Goodel ir kaip priimta tokio lygio turnyruose finaliniu kovu tarp komandos draugu nebuna.
  P.s buvom sutike Roberta ir padarem inerviu.

 29. Aciu visiems uz pagalba! Skirma, gavau jusu emaila. Su jumis susisieksiu, kai tik zinosiu daugiau is cempionato organizatoriu.
  Jei pavyks padaryti reportazeli, butinai atsiusiu nuoroda visiems!

 30. As labai didziuojuosi Dominyka,ji viso labo budama 14metu labai nemazai pasieke,aciu uz toki silta palaikyma

 31. Galite didžiuotis savo dukra 🙂 Linkėjimai jums iš Lietuvos ir ačiū labai už pagalbą! Sėkmės dukrai kovose gegužės 1d! Mūsų kolektyvas sirgs už Dominyką! Lauksime naujienų.

 32. Dominyka yra mano dukra.As issiunciau savo tel.numeri Robertai jos nurodytu e-mailu

 33. Sveika Roberta,

  Kontaktų su Dominyka ar jos artimaisiais aš neturiu. Esu tik rašęs apie ją. Negaliu prisiminti kur, bet apie ją rašė kažkuri Amerikos lietuvių svetainė, berods. Labai tikiuosi kad jums pavyks susitikti Niujorke. Manau, jai būtų smagu žinoti kad ją palaiko ir žiūrovų auditorijoj ir čia Lietuvoje. O jai, vis tik, jūsų draugei pavyktų sukurti savo reportažą – būtų puiku! Ačiū Skirmai už informaciją! Gal Skirma gali dar kuo padėti Robertai? Galite laisvai naudotis mūsų svetaine, be problemų!

 34. Dominyka kovoja adult female blue belt svoris leve

 35. aciu labai jums uz atsakymus! butinai bandysiu susisiekti su Dominyka. Renardai, minejai kad jau emei interviu is jos, gal turi koki jos emaila? arba tiesiog gal galetum perduoti mano pikaciu@yours.com
  kokioje ji svorio ir/ar amziaus kategorijoje? as visvien tikriausiai ten busiu kaip ziurove (deja :)))) ) , tai jei nepavyktu susisiekti iki turnyro, bandyciau susirasti ja ten 🙂

 36. Labai ačiū Skirma, už informaciją! Tikiuosi, Roberta perskaitys šią žinutę. Ačiū už nuorodą! Būtinai įdėsim nuorodas į šiuos filmukus savo svetainėje. Nujaučiu kad ši žinutė taip pat iš Valstijų 😉 Sveikinimai Dominykai užėmus antrą vietą Pan Am 2010 čempionate! Šaunuolė! Taip pat jai sėkmės artėjančiose varžybose Niujorke!

 37. Dominyka Obelenyte dalyvaus New York International open bjj

 38. Sveika Roberta,

  Oi, kaip malonu 🙂 Ačiū už atsakymą! Vitor Shaolin Ribeiro yra vienas mano mėgstamiausių kovotojų. Tikra garbė treniruotis pas tokį meistrą. Jūsų vyrui labai pasisekė! Jei galima perduokit jam „originalių” lietuviškų linkėjimų 😉
  Labai smagu girdėti apie tokį jūsų ketinimą (projektą). Manau kad gerai pasidomėjus, galima būtų rasti lietuvaičių besitreniruojančių bjj JAV. Iš besivaržančių JAV lietuvių, man žinoma tik Dominyka Obelenytė iš Lloyd Irvin’s Martial Arts Academy. Trumpai apie ją rašiau straipsnyje „Merginos ant imtynių kilimo”: http://www.voras-bjj.lt/tag/dominyka-obelenyte/. Gal būt su ja galima susisiekti per minėtąja akademija.
  Jei jums pavyktų šis projektas, ar bent sužinotumėte ką nors daugiau apie lietuvius kurie treniruojasi bjj JAV – labai prašyčiau, esant galimybei, mane apie tai informuoti.
  Ačiū labai! 🙂
  P.S. Tikriausiai labiausiai išgarsėjęs JAV kovojantis lietuvis yra Deividas Taurosevičius (buvęs regbio žaidėjas Lietuvoje). Tačiau jis kovojo profesionalei MMA turnyruose (bjj buvo tik viena iš sudedamųjų jo pasiruošimo kovoms dalių).

 39. Laba, Renardai. Neseniai persikrausciau i Niujorka. Mano vyras uzsiimineja bjj pas Vitor Shaolin jei esi girdejes 🙂 Mano drauge atlikineja praktika America LTV ir mes pagalvojom, kad butu visai idomu padaryti reportaza, jei nors vienas lietuvis bandys savo jegas 🙂
  Gal zinai lietuviu cia valstijose gyvenanciu uzsiiminejanciu bjj?

 40. Sveika Roberta,
  Noriu tavęs paklausti – ar pati būsi ne iš Valstijų? Iki šiol iš Lietuvos (kiek man žinoma) į Valstijas varžytis niekas nevyko. Lietuviai paskutiniais metais dalyvauja tarptautiniuose bjj turnyruose Anglijoje (British Open, Bristol Open ir pan.), Portugalijoje (European Open Championship) ir Švedijoje (Scandinavian Open). Būtų taip pat įdomu sužinoti kodėl klausi. Gali parašyti man e-mail’ą, jei tau būtų patogiau.

 41. Sveiki! butu labai idomu suzinoti, ar bus dalyvaujanciu lietuviu Geguzes 1-a „NEW YORK INTERNATIONAL OPEN JIU-JITSU CHAMPIONSHIP” ?
  http://www.ibjjf.org/nyopen2010registration.htm

 42. Hi!

  I’m an norwegian exhchange student. I’ve been training bjj for about 1 year and 2 months. I wonder if it’s possible to train with your club?

  I also wonder what the excact address of your club is? I tried to find it in Eiguliai, but i couldn’t.

  With best regards Joakim

 43. can you send me an info about upcomming seminars ??? timings , places etc.?? my email jeroma@inbox.lv.

 44. Hi again i’m living in city called Jelgava you probably have heared about it . I am surprised that we have BJJ 🙂 !!! would be great to find out where these clubs are..
  thanx for your time.

 45. Hi Romans,

  Thanks for writing. Yes, we are planning several seminars in Kaunas. I will write You about them. We also are waiting for our colleagues from Latvia ! I don’t really know Your situation, but You really have BJJ clubs in Latvia also. In what city do you live ? I would appreciate if I could help You to communicate with these clubs in Latvia too.

 46. Hi I’m Kudo practiciner from Latvia i would like to know if there is some upcomming seminars on BJJ in your academy, Because we in Latvia don’t really have an BJJ academy and i have very big interest in to develop the one in my city in at start :0 so please if you have time write me back
  thanx

Leave a comment

Your email address will not be published.


*