Ruduo pasipuošęs visomis medalių spalvomis

mantas-lubon-2014limburg-2014
Prasidėjus naujam sezonui, atėjo metas ir išmėginti savo jėgas, bei sukauptą patirtį, varžybose ant imtynių kilimo. Į didelius turnyrus, vykusius paeiliui, išmėginti savo jėgų išvyko ketvertas ir mūsų klubo narių. Rugsėjo 28 d. Lubon mieste (Lenkija) įvyko didelis bjj turnyras – Open Poland Bjj No Gi Cup 4. Kaip žinia, Lenkija pagal bjj pajėgumą yra stipriausia Europos šalis, todėl didesnių varžybų lygis visuomet yra labai aukštas. Taip pat šie turnyrai pasižymi ir pretendentų į nugalėtojų titulą skaičiumi. Pasigirdo atgarsių, kad prieš tai vykęs atviras Bjj Gi čempionatas sumušė Europos rekordą pagal besivaržančių dalyvių skaičių – jų buvo daugiau nei 1200. Tokiomis aplinkybėmis iškovotas medalis visada jaučiamas didesnės vertės. Šiame turnyre Mantas Langaitis atstovavo mūsų klubą, ir po 5 kovų užėmęs antrą vietą savo kategorijoje, pasipuošė šio turnyro sidabro medaliu. Mantas nusileido tik finalinėje kovoje, kur priešininkas kovos pradžioje uždirbęs pora taškų, visą likusį laiką dėjo visas pastangas, kad išsaugoti šį pranašumą netgi vengdamas kovos. Sekantį savaitgalį, spalio 4 d., Limburge (Vokietija) vyko kitas tarptautinis Bjj turnyras – Okami Cup Bjj Gi & No Gi Open turnyras. Kaip ir Lenkijoje, turnyre kovos vyko iškart ant 5 kilimų. Turnyre dalyvavo 67 komandos iš įvairių Europos šalių. Šiame turnyre kovojo trys mūsų klubo draugai, ir į savo klubą parvežė ne tik vertingos patirties, bet ir tris medalius. Vienas iš jų – aukščiausios vertės. Algirdas Žukauskas kovojęs Masters kategorijoje, Gi ir No Gi turnyruose pelnė po medalį. Kovose su kimono jis tapo nugalėtojas. O kovose be kimono, pralaimėjęs būsimam nugalėtojui, liko trečias. Andrius Gabrys taip pat parsivežė trečios vietos apdovanojimą No Gi turnyre, labai pajėgių mėlynų diržų grupėje. Dar vienas apdovanojimas jam tiesiog išslydo iš rankų, nes dėl nuovargio finalinėje kovoje jau nepajėgė įveikti savo priešininko. Dėl turnyro organizatorių klaidos, Andrius kovojo iškart dviejuose svorio kategorijose. Keturios kovos viena po kitos, kai dar kovojant ant vieno kilimo esi kviečiamas ant kito, išsekino Andrių ir pergales šventė priešininkai, kuriems nugalėti būtų reikėję tikrai visų jėgų ir patirties. Turnyro metu vyrai parodė nemažai gražių veiksmų, kuriais dažniausiai užbaigdavo savo kovas. Taigi, sezono pradžia pasipuošusi visomis pergalių spalvomis: 1 vieta –  Algirdas Žukauskas2 vieta – Mantas Langaitis3 vieta turnyruose – Andrius Gabrys ir Algirdas Žukauskas. Visi labai džiaugiamės savo draugų pasirodymais, ir tuo kad varžybos praėjo be traumų. Sėkmės visiems ir ateityje!

2 Comments on "Ruduo pasipuošęs visomis medalių spalvomis"

  1. Dėkoju, Rolandai 🙂

  2. Rolandas | 9 spalio, 2014 at 8:24 |

    Sveikinu visus laimėtojus, klubą Voras-BJJ bei trenerį ir džiaugiuosi galėdamas iš jūsų mokytis. Ačiū.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*