Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Latvija – No Gi 2014

saldus-2014

Kovo 29 (šeštadienį) Latvijoje, Saldus mieste įvyko atviras Latvijos bjj no-gi (no rules) čempionatas, kuriame gausiai dalyvavo ir komandos iš Lietuvos.

Ne pačia stipriausia sudėtimi dalyvavęs mūsų klubo kolektyvas už pastangas kovose buvo įvertintas 3 vieta tarp visų, 21 vieną poziciją užimančių lentelėje, komandų.

Svariausia pergalę pelnė Modestas Povilaitis, paskutinę kovą laimėjęs prieš varžybų favoritą, praeito čempionato savo ir absoliučios kategorijos laimėtoją, rusą Andrėjų Astahovą.

Tačiau, kiekvienas iš mūsų komandos dalyvavęs varžybose taip pat pelnė po savo mažą asmeninę pergalę, kas pasiekdamas savo pirmą pergalę, kas džiaugėsi tiesiog galėjęs išeiti ant imtynių kovos kilimo, nepaisant savo amžiaus ir nieko bendro su imtynėmis neturėtos praeities.
Dar norisi išskirti vienintelį dalyvį jaunimo kategorijoje, Domantą Baguckį, kuris iš 6 kovų laimėjo 5, beveik visas užbaigęs anksčiau kovai skirto laiko.

1 Comment on "Latvija – No Gi 2014"

  1. Saunuoliai! Sveikiname!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*