Deivido Taurosevičiaus vizitas

voras-ir-dtaurosevicius

Į tėvynę pasidalinti savo patirtimi vis daugiau sugrįžta mūsų tautiečių praeityje išvykusių į užsienį ir ten atradusių galimybes susipažinti, tobulintis bei siekti sportinių rezultatų MMA ir BJJ mene.

Vieni pirmųjų pasidalinti savo žiniomis BJJ srityje į Lietuvą sugrįžo Aidas Juškauskas (iš Norvegijos) ir Nerijus Gulbinas (iš Airijos). Vėliau iš už Atlanto mus aplankė Dominyka Obelenytė, bei Mindaugas Silinckis su žmona Amanda (rudas bjj diržas) iš Brazilijos. Visai nesenai savo patirtimi įgauta MMA turnyruose ir džiu-džitsu žiniomis pasidalinti, pas mus iš JAV atvyko Giedrius Karavackas. O šiomis dienomis į tėvynę sugrįžo vienas sėkmingiausiai kovojančių (kovų santykis 17-5-0) žymiuose MMA turnyruose (Bellator, IFL, WEC)Jungtinėse Valstijose – šiaulietis Deividas Taurosevičius.

Balandžio 25 d. Šiauliuose ir 27 d. Vilniuje Deividas pravedė seminarą kuriame dalyvavo ir mūsų klubo nariai. Atsiliepimai – tik patys geriausi! Mūsų kolektyvo nariai buvo sužavėti tiek pačia Deivido asmenybe, tiek jo mokymo būdu, kaip ir pačiomis jo žiniomis ir gebėjimais. Paprastas, nuoširdus ir atviras Deivido būdas ir tikslūs, aiškūs, suprantami patarimai, po seminaro paliko tik pačius geriausius įspūdžius.

Dėkojame Deividui už pasidalinimą žiniomis gautomis sunkiose treniruotėse ir patikrintomis nelengvuose aukšto lygio MMA turnyrų kovose!

Be the first to comment on "Deivido Taurosevičiaus vizitas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*