Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Abu Dhabi Pro 2013 finalai

Abu Dhabi World Pro Jiu-Jitsu čempionato +100 kg. finale susitiko mokytojas ir mokinys, mūsų draugai iš Brazilijos – Rodrigo Cavaca ir Marcus Buchecha Almeida. BJJ tradicijose paprastai vienos komandos nariai tarpusavyje nekovoja. Kadangi draugai vienas kitą pažįsta, pergalę vienas kitam perleidžia pagal aplinkybes – kam ji labiau reikalinga. Gražu kai savo draugus į priekį praleidžia net tie, kurie kovodami nenusileidžia niekam. Panašiai įvyko ir šį kartą, kai „Buchecha“ (gavęs šią pravardę iš to paties Rodrigo) dabar esantis viršūnėje, kovose skina vieną nugalėtojo vardą po kito, išėjęs į finalą, nors ir kovoje (tačiau visiems yra akivaizdu, kad tai daugiau buvo draugiškas „pasiritimas“) perleido nugalėtojo titulą savo mokytojui.

Jiu-jitsu bendruomenėje labai daug tarpusavio pagarbos tradicijų, apie kurias būtų galima parašyti atskirą straipsnį, nes neretame didesniame turnyre įvyksta kas nors tokio, kas giliai paliečia susirinkusių žmonių širdis.

O savo čempiono titulą Marcus Almeida išsikovojo absoliutaus svorio kategorijoje, pakartojęs praeitų metų Pasaulio Čempionato absoliutaus svorio finalą.

Emocionalus video apie Abu Dhabi Professional čempionato finalo kovą dėl absoliutaus nugalėtojo vardo, tarp Marcus Almeida ir Rodolfo Vieira:

Be the first to comment on "Abu Dhabi Pro 2013 finalai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*