Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Dominyka sugrįžta su naujomis pergalėmis

Po pernai metais įvykusių įvairių nesklandumų, šiemet Dominyka Obelenytė vėl sėkmingai startuoja aukščiausio rango varžybose. Vasario mėnesį Kanadoje ji iškovojo nugalėtojos apdovanojimą ir kelialapį į prestižinį Abu Dhabi (World Pro JJ) turnyro finalą. O praeitą savaitę ji tapo absoliučios kategorijos nugalėtoja tarp suaugusių moterų, violetinių diržų divizijoje, Pan American (Pan Am BJJ) čempionate.

dominyka-pan-am-20131

Dominyka ne tik sėkmingai varžosi ant imtynių kilimo, bet taip pat puikiai rūpinasi išsilavinimu ir plačiai žvelgia į savo ateitį. Dominykos šeimoje visi labai džiaugėsi kai sužinojo, kad ji yra priimta į prestižinį Kolumbijos Universitetą.

Sveikiname Dominyka su jos pergalėmis ir linkime jai kuo geresnės kloties ateityje!

Straipsnis BJJ Junkie

Fotografijų galerija

Grįžtant prie 2013 Pan Am  BJJ čempionato, norime pasidžiaugti ir savo draugais iš Brazilijos, kurie taip pat sėkmingai kovojo šiame turnyre. Marcus Almeida „Buchecha“ tapo ultra sunkaus svorio ir pagrindiniu šio turnyro nugalėtoju – absoliučios kategorijos finale jis taškais įveikė Andre Galvao. O Tarcisio Jardim užėmė trečią vietą tarp sunkaus svorio juodų diržų.

Be the first to comment on "Dominyka sugrįžta su naujomis pergalėmis"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*