Giedrius Karavackas

giedrius-karavackas

Sausio mėnesį Lietuvoje viešėjo buvęs dziudo Olimpinės rinktinės narys, elektrėniškis, Giedrius Karavackas. Dabar gyvenantis JAV, Atlantic City‘je, Giedrius yra vienas iš nedaugelio mūsų tautiečių sėkmingai kovojantis žymiuose MMA turnyruose už Atlanto. Apsigyvenęs Jungtinėse Valstijose, Giedrius praplėtė savo imtynininko (mėgstančio kovoti parteryje) įgūdžius braziliško džiu-džitsu treniruotėmis, taip pat išmoko kovoti ir smūgiuodamas. Ypatinga dėmesį, kaip pasakojo Giedrius, jis skiria fiziniam pasiruošimui, ištvermei ugdyti. Giedrius Karavackas tapo labiau žinomas dėl savo paskutinių kovų Bellator turnyre. Visas savo kovas Giedrius baigė anksčiau laiko. Šiuometinis jo MMA kovų rezultatų santykis yra 6:1. Šešios pergalės (iš jų keturios baigėsi skausminiais veiksmais) ir vienas pralaimėjimas, kaip teigė Giedrius, jis tada kovojo sirgdamas ir nebuvo tinkamai pasiruošęs kovai.

Braziliško džiu-džitsu Giedrius mokėsi Yamazaki akademijoje, Atlantic City’je. Grįžęs į tėvynę jis aplankė ir Kauną, kur mielai sutiko pravesti treniruotes ir pasidalinti savo patirtimi su Kaune besitreniruojančiais BJJ žmonėmis. Treniruotės vyko „Titano” treniruočių salėje. Gausiai susirinkę braziliško džiu-džitsu mėgėjai liko patenkinti Giedriaus treniruotėmis, kuriuose kiekvienas kažką įdomaus rado sau.

Šiuo metu Giedrius JAV stengiasi gauti MMA kovų teisėjo licenciją. Tokiu būdu jis taptų pirmasis mūsų tautietis galintis teisėjauti žymiuose JAV MMA turnyruose. Tuo pačiu, gal būt atsirastų ir galimybė padėti kelią į šiuos turnyrus rasti ir kitiems kovotojams iš Lietuvos.

Be the first to comment on "Giedrius Karavackas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*