Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Treniruotėje su Dominyka

Rugpjūčio mėn. Lietuvoje viešėjo Obelenių šeima. Į tėvynę iš Niujorko atostogų ir 16 Dominykos gimtadienį pažymėti sugrįžę mūsų pažįstami, surado laiko ne tik su mumis susitikti, bet ir kartu pasitreniruoti. Dominyka dviejuose treniruotėse pasidalino savo mėgstamomis technikomis patobulintomis Marcelo Garcia akademijoje. Nors Dominyka dar labai jauna, jos techniniai įgūdžiai yra nuostabūs! Jaunos merginos fizinė kondicija taip pat kelia nuostabą, – Dominyka laisvai imtyniauja su vyrukais niekuo jiems nenusileisdama. Bendravime ji labai maloni, kukli ir atvira. Jei Dominyka ir toliau nepraras siekio įgyvendint viena iš savo svajonių – ji tikrai bus puiki Jiu-Jitsu mokytoja. Labai džiugu matyti kaip Jiu-Jitsu praktika jauna žmogų paverčia brandžia ir atsakinga asmenybe. Žinoma, didele dalimi prie to prisidėję Dominykos tėvai, kurie nuoširdžiai rūpinasi dukra ir visokeriopai ją remia. Iš ties gražus šeimyninis tandemas.

Bendros draugiškos treniruotės vyko „Titano“ klube. Pažintis su Obelenių šeima paliko labai gerus, šiltus prisiminimus visiems kam teko su jais bendrauti. Malonu buvo pagaliau susitikti ir gyvai pabendrauti gerų draugų rate. Juo labiau, kad Dominykos tėtis Skirmantas, praeityje buvo klubo vadovo – Mariaus Misiūno auklėtinis. Nuoširdų susižavėjimą pažintimi išreiškė ir „Titano“ imtynių treneris Egidijus Brazys, o taip pat ir mūsų klubo „Voras“ nariai – Modestas Povilaitis ir Kęstas Paulikas.

Dar kartą dėkojame už pažintį ir maloniai praleistą laiką tiek ant kilimo, tiek už jo ribų!treniruoeje-su-dominyka1

Be the first to comment on "Treniruotėje su Dominyka"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*