Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Metų pradžia su Rodrigo Cavaca

Bendra nuotrauka iš Rodrigo vizito "Voro" treniruočių salėje

Šių metų sausio 19-26d., Kaune vėl lankėsi Rodrigo Cavaca (Brazilija). 2010 metų Pasaulio džiu-džitsu čempionato nugalėtojas, bjj gi ir no gi treniruotes vedė du kartus per dieną, dalinosi savo turtinga patirtimi ir stengėsi kiekvienam padėti sprendžiant jo asmeninius sunkumus bjj praktikoje. Treniruočių kulminacija buvo kvalifikacinių – mėlynų, violetinių, rudų – diržų suteikimas ir šventinis tortas su Kavakos (Cavaca) logotipu, jo 30-mečio proga. Klubo „Titanas“ vadovui Mariui Misiūnui įnešus tortą, Rodrigo akyse akimirką sublizgėjo ašara. Visų Rodrigo vedamų treniruočių metu jautėsi draugiška atmosfera, o kulminacijoje – šventinė nuotaika.

Bendra nuotrauka iš Rodrigo vizito "Voro" treniruočių salėje

Bendra nuotrauka iš Rodrigo vizito "Voro" treniruočių salėje

Šiuo metu Rodrigo vyksta į Portugaliją, kur ruošiasi dalyvauti Atvirame Europos čempionate. Po to, jo kelionės tęsis į Angliją ir Lenkiją, kur taip pat veikia jo akademijos filialai.

Su padėka už atiduotą dalį savo energijos mums, linkime Rodrigo kuo geresnės lemties jo veikloje ir kovose!

Be the first to comment on "Metų pradžia su Rodrigo Cavaca"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*