Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Carlson Gracie ir Waldemar Santana kova

Carlson Gracie, Sr.  (1932-2006.) –  Helio Gracie sūnėnas, Carlos Gracie, Sr. vyriausiasis sūnus. Jis trisdešimt metų buvo pasaulio čempionu (1950 – 1970), nenugalėtas septyniolikoje profesionalių Vale Tudo kovų ir tik kartą yra pralaimėjęs kovą. Tuo metu įvardintas kaip garsus pasaulio BJJ meistras šio titulo neprarado iki šiolei.

Carlsonas tapo žymiu dar 23 metų, kai nutarė „atkeršyti“ už savo dėdės Helio Gracie pralaimėjimą Waldemar Santanai – buvusiam Helio mokiniui. 1955 m. gegužę įvyko Waldemaro ir žymiai vyresnio Helio kova, kuri žinoma kaip ilgiausia kova BJJ istorijoje – truko beveik 4 valandas, Helio ją pralaimėjo. Iš viso įvyko keturios Carlsono ir Santanos kovos. Pirmoje kovoje 1955 m. spalį Carlsonas  susikovė su Santana džiu-džitsu stiliumi ir kova baigėsi lygiosiomis. 1956 ir 1957 m. Carlsonas laimėjo dvi Vale Tudo kovas prieš Santana, o 1959 m. kovą kovotojai baigė lygiosiomis:

Be the first to comment on "Carlson Gracie ir Waldemar Santana kova"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*