Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kalbeki/domains/voras-bjj.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Sėkminga metų pradžia kauniečiams

Sėkmingai prasidėjo šie metai mūsų miesto bjj kolektyvams. Pačioje metų pradžioje (sausio 26-28d.), Mariaus Misiūno pastangų dėka, sėkmingai pavyko priimti svečią iš Brazilijos, juodo diržo meistrą Rodrigo Cavaca, kurį tesėdamas savo pažadą atsiuntė Leo „Leozinho“ Vieira. Rodrigo maloniai sutiko pravesti seminarą ir padėti kauniečiams pasiruošti artėjančioms sausio 30-31d. varžyboms Lisabonoje. Rodrigo pasirodė esąs ne tik geras bjj specialistas bei mokytojas, bet ir nuostabus, paprastas žmogus su sveiku jumoro jausmu, didele bei dosnia širdimi. Nors pats atvykimas į Lietuvą ir nebuvo jam itin sėkmingas (Rodrigo bagažas prapuolė aerouoste ir atsirado tik prieš pat jam išskrendant į Portugaliją, kur vyko Europos čempionatas), tai nesugadino jam nei nuotaikos, nei gero ūpo. „Titano“ klubo narys Marius Gudas aprengė Rodrigo savo šiltais rūbais, mat Rodrigo (matyt nelabai nutuokė, kokios žiemos būna Europoje) atskrido vilkėdamas tik vienu bliuzonu, ir treniruotėms paskolino savo kimono. Rodrigo šis gestas paliko didelį ir malonų įspūdį. Malonus faktas, kad Rodrigo sutiko pravesti seminarą Kaune per savo gimtadienį.

Tris dienas trukęs seminaras, specialios treniruotės instruktoriams, išskirtinis dėmęsys sportininkams besiruošiantiems varžyboms neliko be rezultatų. Rodrigo išvykęs kartu su kauniečiais į Atvirą Europos Jiu-Jitsu Čempionatą pastoviai stengėsi būti šalia, padėti savo patarimais ir šiaip „sirgdamas“ už kauniečius jau kaip ir už savo auklėtinius. Tuo pat metu jis pats dalyvavo kovose ir laimėjo 1-ąją vietą juodų diržų divizione. Mūsiškiams taip pat sėkėsi itin gerai, nors kovos nebuvo lengvos. Buvęs dziudo sporto meistras Marius Gudas, sėkmingai persikvalifikavo į jiu-jitsu imtynęs, puikiai apjungdamas senus dziudo įgudžius su nauja bjj taktika. Marius pelnė net du aukščiausio įvertinimo medalius tarp mėlynų diržų (iki 35 metų amžiaus) savo ir absoliučioje kategorijoje (čia „nuskriaudęs“ kitą mūsų tautietį, gyvenantį ir besitreniruojantį Airijoje, Nerijų Gulbiną kuris praeitų metų pradžioje lankėsi tėvynėje ir pravedė keletą treniruočių Kaune). Aukščiausia įvertinimą po penkių kovų suaugusiųjų grupėje tarp baltų diržų iškovojo ir mūsų klubo „Voras“ narys Modestas Povilaitis. Tai jaunas, perspektyvus kovotojas, besitreniruojantis bjj nepilnus pusantrų metų, turintis savyje dar daug neatskleisto potencialo. Ypač ši pergalė maloni tuo, kad Modestas turėjo tik jiu-jitsu imtynių patirtį gautą Kaune. Kaip klubo vadovas noriu dar kartą padėkoti Mariui Misiūnui klubo „Titanas“ vadovui, suteikusiams Modestui globą varžybų metu ir klubo „Titanas“ jiu-jitsu treneriui Egidijui Braziui padėjusiam pasirengimo etape pagerinti Modesto imtynių įgudžius stovėsenoje.

Kita maloni pergalė atiteko Mariui Misiūnui iškovojusiam antrą savo gyvenime jiu-jitsu sidabro medalį (senjorų amžiaus grupėje tarp baltų diržų). Pirmąjį Marius iškovojo dar Sovietų Sąjungos laikais (žinoma tada jiu-jitsu kovos buvo truputį kitokios ir jos labiau buvo smūginio, nei imtynių pobūdžio). Nesekmė pirmoje kovoje ištiko tik praeitų metų Atviro Europos Čempionato bronzos ir Atviro Skandinavijos Čempionato sidabro medalio laimėtoją Raimundą Bagdoną iš „Titano“ sporto klubo. Bet nusiminti neverta, kadangi šio sportininko ateityje tikriausiai dar laukia ne viena pergalė.

Po varžybų Rodrigo Cavaca (su Leo Vieiros palaiminimu), kauniečiams Mariui Misiūnui ir Modestui Povilaičiui suteikė mėlynus, o Mariui Gudui ir Egidijui Braziuipurpurinius diržus. Nuo šio momento kauniečiai yra globojami Check Mat BJJ  organizacijos (vadovas Leo Vieira).

Ir paskutinė smagi naujiena iš Anglijoje vasario 28 – kovo 1d. vykusio Atviro Bristolio miesto jiu-jitsu čempionato kur po trijų anksčiau laiko baigtų kovų, Donatas Uktveris, kuris savo įgudžius tobulina Roger Gracie akademijoje Anglijoje, pelnė 1-ąją vietą tarp mėlynų diržų.

Taip šių metų pradžia kiekvienam bjj kolektyvui Kaune atnešė po garbingai iškovotą aukščiausio įvertinimo medalį. Tikėkimės, kad sėkmingai prasidėja metai ir toliau atneš daug smagių akimirkų ateityje ir mes visi kartu galėsime džiaugtis šio jauno sporto mūsų šalyje tobulėjimu, ir tai paskatins dar daugiau jaunimo susipažinti su šia nuostabia kovinio meno šaka.

4 Comments on "Sėkminga metų pradžia kauniečiams"

  1. Didelis ačiū, už nuoširdžius linkėjimus!

  2. Sėkmės jums visiems nuostabiame bjj kely!

  3. Labai dėkoju už linkėjimus!

  4. Sveikinimai sportininkams, džiugu, kad ir Lietuvos vardas skamba bjj turnyruose. Stiprybės Renardui ir toliau propaguojant, bei platinant šį kovos meną Lietuvoje

Leave a comment

Your email address will not be published.


*